M&V Trade OÜ on 2007 aastal asutatud, 100% Eesti kapitalil põhinev toiduainete ning lemmikloomatoitude ja -tarvikute hulgimüügiga tegelev ettevõte.
Oleme oma koostööpartnerite toodangule ametlikuks ainuesindajaks Eestis, mis tagab kõigile osapooltele alati parima võimaliku teeninduse, uute toodete kiire lansseerimise ning järjepidevuse turundusse investeerimise näol.

Ettevõtte asutajad löövad ka täna selle tegemistes aktiivselt kaasa ning vastutavad ostu-, müügi- ning logistikaosakonna töö kõrge kvaliteedi eest.

Meie koostööpartneriteks on mitmed suured tootjad, kelle kaubamärgid on tuntud üle maailma. Meie tooteportfelli kuuluvad sellised kaubamärgid nagu
„Pasta Reggia“, „Pasta Montegrappa“, „Ellebi“, „Salvadori“, „Bar Italia“, „Grissin Bon“, „Meliora“, „Organic Foods“, „Universal Caffé“, „Croco“, „Cocktail Candy“, „Giuntini“, „Best Friend“, „Banana Joe“.

Meie tooted on saadaval kõigis suuremates jaekaubandusettevõtetes. Samuti on meie klientideks mitmed restoranid ning HoReCa ettevõtted.

Meie missiooniks on pakkuda kõigile osapooltele võimalikult personaalset lähenemist ning olla usaldusväärne partner igas olukorras, tagada esindatavate kaubamärkide võimalikult laiaulatuslik distributsioon ning klientide rahulolu.

Meie visiooniks on saavutada turul tuntus just läbi julguse olla erinev, olla oma koostööpartnerite poolt kõrgelt hinnatud professionaalne ettevõte, kelle poolt osutatud teenustega on rahul kõik osapooled, alates tootjatest kuni lõpptarbijateni.

Meie põhiväärtused on:

Usaldus – Partnerite edule orienteeritud tegevuste planeerimine ning nende järjepidevuse tagamine.

Ausus – Olla aus ning julgeda tunnistada tehtud vigu.

Professionaalsus – Pakkuda partneritele just nende vajadustest lähtuvaid lahendusi.

Seaduslikkus ning eetilisus – Oleme läbipaistva tegevusega ettevõte, kes järgib seadusandlust ning eetilisi norme ja kellega kõik osapooled võivad tunda ennast turvaliselt.

Meie tugevused on:
Lai valik taskukohase hinnaga kvaliteetseid tooteid
Professionaalne meeskond
Lubaduste täitmine
Operatiivsus